Ferie z Polskim Radiem Dzieciom – zachęcamy do słuchania. Ministerstwo Edukacji i Nauki – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Na czas ferii zimowych Polskie Radio Dzieciom przygotowało dla najmłodszych oraz ich rodziców specjalną ofertę programową. Od 17 stycznia na antenie stacji przegląd najciekawszych wydarzeń z poszczególnych województw, propozycje aktywności zimowych oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. Zachęcamy do słuchania.

Plansza przedstawia napis ferie z polskim radiem dzieciom i u góry napis Polskie radio dzieciom, w prawym górnym rogu napis biały na czerwonym tle polskie radio. W lewym górnym rogu różowa, niebieska i żółta figurki przypominające zwierzątka.

Audycje na czas ferii 

Od godz. 9:15 dzieci mogą słuchać „Poranka w Polskim Radiu Dzieciom”, a od 16:15 „Popołudnika w Polskim Radiu Dzieciom”. W audycjach będą prezentowane przeglądy wydarzeń, propozycje warsztatów i aktywności dla najmłodszych. 

Z kolei w „Strefie Rodzica” dziennikarze stacji podpowiedzą, jak zorganizować dziecku czas w ferie, zadbać o jego zdrowie i zaplanować wartościowe aktywności.  

Polskie Radio Dzieciom zaprasza również do zapoznania się z jego ofertą podcastową. Na najmłodszych czekają „Bajki opowiadane przez dzieci”. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content