Nauczanie stacjonarne w kl.1 – 2 od 6 maja 2021r.

Dzień dobry, drodzy Uczniowie poniżej przedstawiam wszystkie informacje dotyczące aktualności związanych z sytuacją epidemiczną w naszym kraju i zaplanowany harmonogram stopniowego luzowania obostrzeń. Harmonogram może zmieniać się w zależności od aktualnej sytuacji epidemicznej. Pomimo znoszenia obostrzeń, pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa! Ponadto przypominam, że dzisiaj i jutro tj. 4 i 5 maja 2021 r. w naszej szkole mamy dni wolne od zajęć dydaktycznych. Zajęcia dydaktyczne rozpoczynamy w czwartek 6 maja br. . Uczniowie klasy 1 i 2 przychodzą do szkoły, a uczniowie klasy 6 i 7 mają naukę zdalna. Świetlica funkcjonuje bez zmian od godz. 7.00 do godz. 16.00.  
Życzę Wam dużo słońca i do zobaczenia
 Alicja Gruszka-Bury – dyrektor szkoły


https://www.gov.pl/web/koronawirus/w-maju-lagodniejsze-zasady-bezpieczenstwa–jesli-utrzyma-sie-niski-wskaznik-zakazen-sprawdz-harmonogram-zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content