„Majówka on-line”

Dzieci i młodzież z Studio Piosenki przy MOK w K-Koźlu, Centrum Edukacji Muzycznej K-Kwarta i RoArte Dance Theatre od kilku tygodni pracują nad programem pt. „Serduszko puka”, który zobaczycie podczas „Majówki on-line” w dniu 3.05 o godz. 17.00. Koncert dedykowany zarówno młodej jak nieco starszej widowni jest wspomnieniem twórczości artystów polskiej estrady przełomu 60.-70. lat XX wieku. Projekt dofinansowany ze środków Gminy Kędzierzyn-Koźle.Z naszej szkoły w programie udział biorą Julia Kuźniar, Miriam Elbin, Martyna Oberle. Dziewczyny, oby tak dalej, Już nie możemy się doczekać efektów Waszej pracy. Na pewno będziemy Was oglądać, do czego też innych zachęcamy ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content