Warsztaty: „Co było pierwsze…?” i wizyta w domu seniora Ostoja

20.03 uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w warsztatach „Co było pierwsze jajko czy kura” w Muzeum Ziemi Kozielskiej. Po krótkiej prezentacji o zwyczajach wielkanocnych mogli przygotować wianek składający się z papierowych jajek. Po warsztatach udaliśmy się do Miejskiej Biblioteki Publicznej, gdzie mogliśmy podziwiać przepiękną wystawę prac plastycznych pana Krzysztofa Hałabały, a także poznać bliżej zbiory znajdujące się w bibliotece. W drodze powrotnej odwiedziliśmy seniorów w Centrum Opieki i Rehabilitacji Ostoja. Przedstawiliśmy wiersz „Na straganie”, zaśpiewaliśmy wiosenne piosenki oraz złożyliśmy życzenia świąteczne. Przekazaliśmy też kartki świąteczne oraz zrobione przez nas wiosenne motylki. Był to dzień pełen wrażeń i pozytywnych emocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content