Wodę pić, zdrowym być !

W piątek 2 grudnia odbyły się w naszej szkole warsztaty nt: „Wodę pić, zdrowym być”- o tym jak ważna jest woda nie tylko dla naszego organizmu.

Poprowadziła je pani Daria Piewnia z #Fundacjaunikum.

Fundacja ta zajmuje się m. in. ciężko chorymi dziećmi, ale również prowadzi warsztaty promujące zdrowy tryb życia. W tym roku nasze młode wolontariuszki z klasy 3 : Paulina , Weronika , Kaja i Marysia wraz z panią ze Szkolnego Wolontariatu przyozdobiły swoimi malunkami „skrzynię skarbów” dla jednego z podopiecznych fundacji. Podczas warsztatów dowiedzieliśmy się , jak należy dbać o to aby nigdy nie zabrakło nam wody, a także jak robią to dzieci z krajów, gdzie wody pitnej jest bardzo mało…

Na koniec, wykonaliśmy rysunki które pani Daria zabrała, aby spośród naszych i tych narysowanych przez inne dzieci wybrać najładniejsze. Bardzo dziękujemy za pouczające warsztaty w miłej atmosferze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content