Szkolny konkurs głośnego czytania

Dnia 12.10.2022r. o godzinie 15.00 , odbył się w naszej szkole pierwszy Konkurs Głośnego Czytania. Przy stole jury zasiadały: Pani Dyrektor Alicja Gruszka – Bury, Pani Natalia Peschke jako przedstawiciel rady rodziców, oraz Sara Grzeszolska uczennica klasy 8 – jako przedstawiciel uczniów i aktywu bibliotecznego. W konkursie wzięło udział 6 uczniów, którzy dołożyli wszelkich starań, by ich prezentacja głośnego czytania wypadła jak najlepiej. Przed jury pojawiło się ciężkie wyzwanie, wybrania najlepszej trójki. Po wystąpieniu wszystkich uczestników, jurorzy udali się do pomieszczenia biblioteki, by umówić szczegóły. Wreszcie, po pewnym czasie ogłoszono wyniki:

Trzy najlepsze miejsca otrzymali: miejscie 3 – Filip Kuźniar, miejsce 2 – Paulina Brym , a miejsce 1 – Kaja Peschke.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content