Ogromne gratulacje dla Filipa z klasy 3 !!!

Z okazji Dnia Dziecka klub HDK PCK przy Parafii Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła w Kędzierzynie-Koźlu zorganizował dla najmłodszych zawody wędkarskie spławikowe. Impreza miała miejsce na stanicy Wędkarskiej w Januszkowicach.

Uczestniczył w niej również uczeń naszej szkoły – Filip Gratulacje!!!

W wędkarskiej imprezie na oczku wodnym w Januszkowicach wzięło udział 24 maluchów. Uczestnicy zawodów poza zabawą zostali poczęstowani słodyczami oraz przepyszną kiełbaską z różna.

„Jak co roku każde dziecko dostało w nagrodę wędkę. Bardzo chciałbym podziękować tym którzy przyczynili się do organizacji tych zawodów. Po rywalizacji najmłodszych przyszedł czas zawody o puchar ks. prałata Edwarda Bogaczewicza, który osobiście ważył wszystkie złowione ryby” informuje na swoim facebookowym profilu klub HDK PCK.

źródło : https://www.lokalna24.pl/artykul/11683,wedkarski-narybek-lowil-rybki-taki-prezent-na-dzien-dziecka-zdjecia?fbclid=IwAR26KF-PRBgmp-HBwsKNuYtSasgY8-sgoNn7z20WAy7vBByBC4f0RI_EOac