Święto Komisji Edukacji Narodowej

Z okazji przypadającego w czwartek 14.10.2021r. Święta Komisji Edukacji Narodowej , w dniu 13.10.2021r., uczniowie Naszej Szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział w uroczystej akademii przygotowanej przez uczniów klas 2,3, 7 oraz 8. Uczniowie klas 7 i 8 z przymrużeniem oka przedstawili pracę nauczycieli, a także innych pracowników szkoły.

Natomiast uczniowie klasy 2 i 3 , bardzo pięknie zaśpiewali piosenki i muzycznie złożyli życzenia wszystkim

pracownikom naszej szkoły.

Wszyscy nasi kochani nauczyciele dla swoich uczniów cierpliwości mają wiele.

Za naukę, za trud jaki jest wkładany przeogromny bukiet życzeń dziś wszystkim pracownikom oświaty składamy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content