Nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczęty

01.09.2021r. oficjalnie Pani Dyrektor rozpoczęła nowy rok szkolny 2021/2022. Jak co roku spotkaliśmy się najpierw na Mszy świętej, aby prosić o Boże Błogosławieństwo i siły na ten rok. Następnie, już w szkole, spotkaliśmy się z naszymi wychowawcami, omówiliśmy zasady bezpieczeństwa oraz obowiązującego reżimu sanitarnego, a także spędziliśmy czas na luźnych rozmowach o minionym już czasie wakacyjnym 😉

„Cieszymy się, że znów możemy być razem” – takie motto nam przyświecało. Oby ten rok szkolny był przez nas spędzony cały w szkole, podczas nauki stacjonarnej. Tego sobie życzmy, a także chęci do pracy, do odkrywania talentów i rozbudzania naszej ciekawości i ochoty do zdobywania nowej wiedzy. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content