Nasz zespół

mgr Gabriela Loch - wychowawca klasy II

mgr Barbara Matla - wychowawca klasy VI

mgr Jerzy Kopacz  - wychowawca klasy VII

mgr Sabina Reszka - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, koło teatralne klas I,II

mgr Gabriela Loch - pedagog, psycholog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia terapeutyczne

mgr Barbara Matla - język polski, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.polskiego, zajęcia rozwijające uzdolnienia, świetlica

mgr Małgorzata Licznar - biologia,  zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z biologii, nauczyciel wspomagający, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, świetlica

mgr Kornelia Foit  - matematyka, informatyka, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki, zajęcia rozwijające uzdolnienia, zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się, świetlica

mgr Krzysztof Kucharski - język angielski,  zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.angielskiego, zajęcia rozwijające uzdolnienia, świetlica

mgr Beata Mokwa  - plastyka, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, nauczyciel wspomagający

mgr Jerzy Kopacz - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, sks, świetlica

mgr Beata Urbańczyk  - język niemiecki, whik, zajęcia rozwijające uzdolnienia, kółko teatralne, świetlica

dr Robert Słota  - historia, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z historii

mgr Artur Derlik  - religia, zajęcia techniczne

Ks. mgr Adam Gromada - religia

mgr Marek Wojtala  - geografia

mgr Alicja Gruszka - Bury  - wychowanie do życia w rodzinie, nauczyciel wspomagający

mgr Agata Witowska  - logopeda

mgr Elżbieta Szafarczyk   - biblioteka