Uwaga miłośnicy sportu!

UWAGA MIŁOŚNICY SPORTU!

Poniżej najważniejsze informacje związane z imprezą sportową organizowaną 4.12.2018r.

MARSZOBIEG 100 X 100m na 100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

LANDZMIERZ 2018

ORGANIZATOR - PSP w Landzmierzu

SPONSOR - Rada Rodziców przy PSP w Landzmierzu

PATRON MEDIALNY - Urząd Gminy Cisek

WYDARZENIE. BIEG. MARSZOBIEG. MARSZ SZTAFETOWY – „ SZTAFETA Z FLAGĄ” 100 UCZNIÓW X 100m DLA NIEPODLEGŁEJ REALIZOWANYCH PRZEZ UCZNIÓW I NAUCZYCIELI PSP W LANDZMIERZU

I. CEL IMPREZY

1. Upamiętnienie 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

2. Integracja obywatelska wokół wydarzeń patriotycznych.

3. Promocja bezpiecznej aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia .

4. Promocja wsi Landzmierz i Gminy Cisek

5. Integracja i aktywizacja rodzin.

II. TERMIN, MIEJSCE I GODZINY STARTU

Marszobieg odbędzie się w dniu 04.12.2018 r. na boisku szkolnym PSP w Landzmierzu. Start godz. 11.45

III. SPOSÓB ROZGRYWANIA ZAWODÓW - BIEG

SZTAFET Z FLAGĄ

„SZTAFETY Z FLAGĄ” są sztafetami otwartymi dla wszystkich, których celem jest włączanie do udziału jak największej ilości biegaczy. Do „sztafet z flagą” dołączyć może każda chętna osoba, w dowolnym momencie, dowolną ilość razy, po każdorazowej rejestracji przed startem w biurze „SZTAFET Z FLAGĄ” ( zapisy ). Dla uczestników „SZTAFET Z FLAGĄ” nie ma ograniczeń wiekowych.

Każdy zawodnik biegnący w „SZTAFECIE Z FLAGĄ” pokonuje samodzielnie, lub z asystą dystans 100m (2x50m) - okrążenie. W takiej sytuacji do wyniku „SZTAFETY Z FLAGĄ” wliczony będzie dystans przebiegnięty przez każdego biegacza. Zawodnik po pokonaniu minimum jednego okrążenia przekazuje pałeczkę ( flagę) następnemu zawodnikowi w specjalnie wyznaczonej strefie zmian.

IV. LIMIT I POMIAR CZASU

1. Liczba zawodników, którzy mogą wystartować jest dowolna

2. Limit czasu na pokonanie dystansu 100 x 100m jest dowolny.

3. Każda uczestnik otrzyma pamiątkową naklejkę startową

V. ZGŁOSZENIA

1. Zgłoszeń można dokonywać w dniu imprezy.

2. Organizator zastrzega sobie prawo zamknięcia listy startowej / zgłoszeń w momencie przekroczenia limitu zgłoszonych uczestników. Pierwszeństwo udziału w biegu mają uczniowie i nauczyciele PSP w Landzmierzu.

VI. UWAGI KOŃCOWE

1. Kontakt do organizatora teI. 601054770 e-mail: pspland@poczta.onet.pl

2. Nie dopuszcza się startu zawodników ze zwierzętami.

3. Organizator zapewnia uczestnikom opiekę medyczną na czas trwania zawodów.

4. Zawody odbędą się bez względu na pogodę

5. Komisję sędziowską powołuje organizator

HARMONOGRAM IMPREZY

Godz. 11.45 Zbiórka uczniów w sali gimnastycznej, przedstawienie programu imprezy, omówienie harmonogramu i zasad sztafety. Podział na grupy.

Godz. 12.00 Start. Klasa 4

Godz. 12.20 Klasa 5

Godz. 12.40 Klasa 6

Godz. 12.55 ew. zaproszeni goście, rodzice itd.

Godz. 13.10 Zbiórka na boisku szkolnym, odśpiewanie hymnu państwowego, wspólna fotografia

Godz. 13.20 Zakończenie imprezy